Meble ogrodowe co będzie modne w 2021 roku?

137
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna jest idealnym czasem, aby zaplanować letnie miejsce do wypoczynku. Jakie meble ogrodowe będą modne w 2021 roku?

Trend ekologiczny nadal na topie

Naturalne i ekologiczne rozwiązania są modne od kilku sezonów. W 2021 roku nadal będą modne meble ogrodowe wykonane z palet lub drewna. Takie meble powinny mieć lekki wygląd i wpisywać się w naturę ogrodu.

Jakie kolory i materiały są modne?

W 2021 roku modne meble ogrodowe są w naturalnych lub pastelowych barwach. W trendach ogrodniczych dominuje nowoczesny design mebli wykonanych z plecionki, wikliny oraz z wysokiej jakości technorattanu.

W 2021 roku modne nadal będą kolory inspirowane Skandynawią, czyli biel i odcienie szarości. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie tych kolorów ze stylem boho, czyli plecionymi hamakami i bujanymi fotelami.

Meble z technorattanu – nieprzemijający trend

Od kilku sezonów na topie jest technorattan, który produkowany jest z żywicy syntetycznej. Najmodniejsze będą jasne meble wykonane z tego materiału. W 2021 roku nadal modne będą sofy oraz lekkie krzesła z technorattanu.

Modne znaczy wygodne

W 2021 roku projektanci mebli ogrodowych stawiają na wygodę, która ma ułatwiać relaks w zaciszu własnego ogrodu. W tym sezonie oprócz wygodnych kanap modne będą meble wiszące, które kojarzone są przede wszystkim ze stylem boho.

>> Zobacz też: Altana ogrodowa drewniana krok po kroku – rozmowa z Ewą z blogu rodzinka2plus2.pl

Wielki powrót włoskich mebli

Jeśli chcesz, aby meble ogrodowe posłużyły jak najdłużej, to wybierz modne meble wyprodukowane we Włoszech. Zachwycają modnym designem oraz wysoką jakością materiałów. We włoskich kolekcjach można znaleźć meble drewniane, technorattanowe i wykonane ze szkła hartowanego. Większość mebli ma modne w tym sezonie, jasne barwy.

Zostaw komentarz